top of page
Vesikalık.jpg

ERKAN KELEŞOĞLU

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

Bulunduğu Şehir:İstanbul
Yüksek Okul: Nişantaşı Üniversitesi - İş Sağlığı Ve Güvenliği - 2015

Lisans:  Anadolu Üniversitesi - Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkiler

Telefon:  0539 606 42 44
E-mail:  uzman@erkankelesoglu.com

Uzmanlık  Alanı:
İş Güvenliği Uzmanı

Yangın Eğitici Eğitimi

Ts 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Uzmanı

Ohsas 18001-2007 İSG Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi

Kaza Kök Neden Analizi

İnsan Kaynakları Yönetimi

 HİZMET ALANI

Az Tehlikeli Sınıf İş Güvenliği Uzmanı, Tehlikeli Sınıf , Çok tehlikeli Sınıf ( İş Güvenliği Hizmeti, Denetim, Saha Gözetimi ve Danışmanlık, Eğitim vb. )

 KELİMELER

Akaryakıt Sektöründe, Ambalaj Sanayi Sektöründe, Balıkçılık Ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Sektöründe, Bilişim Sistemleri Ve Teknoloji Sektöründe, Cam, Porselen Ve Seramik Sektöründe, Çevre, Su Ve Atık Sektöründe, Çimento Sektöründe, Denizcilik Sektöründe, Deri Ve Deri Ürünleri Sektöründe, Destek Hizmetleri Sektöründe, Ecza Sektöründe, Eğitim Sektöründe, Elektrik Sektöründe, Elektronik Sanayi Sektöründe, Enerji Ve Alt Yapı Hizmetleri Sektöründe, Gemi İnşa Sektöründe, Gıda Ürünleri Ve İçecek İmalatı Sektöründe, Güzellik Ve Bakım Hizmetleri Sektöründe, Hayvan Bakım Hizmetleri, Sektöründe, Hizmet Sektöründe, Isıtma Ve Soğutma Sanayi Sektöründe, İnşaat Ve Yapı Sektöründe, İnşaat Dekorasyon Sektöründe, Kağıt Ve Selüloz Sanayi Sektöründe, Kauçuk Ve Plastik Sanayi Sektöründe, Kimya Ve Boya Sanayi Sektöründe, Konaklama Sektöründe, Kültür Sanat Sektöründe, Madencilik Sektöründe, Makine Sanayi Sektöründe, Matbaacılık Sektöründe, Metal, Döküm Ve Çelik Sanayi Sektöründe, Mobilya Sanayi Sektöründe, Otomotiv Sanayi Sektöründe, Programcılık Ve Yayıncılık Sektöründe, Sağlık Ve Sosyal Hizmetler Sektöründe, Spor Hizmetleri Sektöründe, Tarım, Hayvan Ve Ormancılık Sektöründe, Taşımacılık Ve Lojistik Sektöründe, Tekstil Sektöründe, Telekomünikasyon Sektöründe, Temizlik Sektöründe, Turizm Ve Seyahat Sektöründe, Ulaştırma Sektöründe

KIŞISEL GELIŞIM

İş Güvenliği Uzmanlığı (B Sınıfı)

Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı - İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetin Sistemi - Baş Tetkikçi
SISBEL - Sistem Eğitim ve Belgelendirme Ltd. Şti
Amacı:
- Katılımcılara kuruluşlarında OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek

IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi
Aramis Danışmanlık
Amacı:
- İşyerlerindeki tehlike ve riskleri tanımlama Risk değerlendirme ile ilgili yasal zorunluluklar, İş kazalarından doğan hukuki ve cezai sorumluluklar, İş kazalarının nasıl incelenmesi gerektiği hakkında fikir sahibi. Risk Kontrol Hiyerarşisi. İlgili kanun ve yönetmelikler ile ilgili bilgi sahibi olunmasını sağlanması.

Yangın Eğitici Eğitimi
Nişantaşı Üniversitesi – Sürekli Eğitim Merkezi
Amacı:
- Genel Yangın Eğitimi ve Yangına İlk Müdahale Ekibi Eğitimi Programı Ve Gerekli Malzemeleri Hazırlama.
- Eğitimde Katılımcılığı ve Kursiyer Yönlendirmesi Sağlanması.
- Eğitim Ortamının Güvenliğinin Sağlanması.
- Yanma ve Yangın, Söndürme Maddeleri, Yangın Yerindeki Tehlikeler, araç ve Malzeme Bilgisi, Yangına Müdahale ve Yangın Güvenliği, Konuları.
- Kişisel Koruyucu Ekipmanları, Solunum Cihazı, Portatif Yangın Söndürme Cihazını, Yangın Söndürmede Kullanılan Araç ve Malzemeleri Eğitiminin Yapılması.
- Tehlikeli Kimyasalların Etiket ve İşaretlenmesini Öğretir.
- Acil Eylem Planı Hazırlar.
- Genel Yangın Eğitimi Verebilir ve Tahliye Tatbikatları Yapar. - Eğitim Sonrası Değerlendirme Yapar ve Kayıtları Tutar.

Kaza Kök Neden İnceleme ve Analizi
WCMSCO – Nişantaşı Üniversitesi
Amacı:
- İş kazalarıyla ilgili incelemeyi, detaylı araştırmayı yapabilmesi, kök sebepleri analiz edip önleyici bir aksiyon planı geliştirebilmesi, İş Sağlığı ve Güvenliği ‘ne ilişkin yasal düzenlemeler konusunda bilgi edinmesidir.

TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikçi
İstanbul İşletme Enstitüsü / Lisans Numarası: 180123101324
Amacı:
- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır. Bu programda; kalite bilinci yükselmiş, ISO 9000 standardını ve kalite yönetim sistemini sistematik ve objektif olarak anlayan ve yorumlayabilen; denetim konularında gerekli bilgilerle donatılmış, kuruluş içinde etkin olarak denetim yapabilmek

İnsan Kaynakları Yönetimi
İstanbul İşletme Enstitüsü / Lisans Numarası: 180117100518
Amacı:
- Ödüllendirme sistemi,
- Performans yönetimi,
- Yüksek performanslı insan kaynakları sistemleri,
- Eğitim ve geliştirme,
- İşe alma,
- İşe devam,
- Eşit çalışan haklarına ilişkin kanunlar,
- İş gücü farklılıkları ve sendika-yönetim ilişkileri

 

Hakkımda: Özgeçmiş
bottom of page